Küçük solgar omega 3 Hakkında Gerçekler Bilinen.

Omega-3 desteğinden beklentiniz beyninize destek olup belleğinizi sinerjilendirmek, ilgi ve konsantrasyonunuzu tezyit etmek ya da retinanıza yardımcı olup görmenize güç ayırmak ise DHA içeriği yüce bir Omega-3 desteğinden faydalanmanız elan muhik olabilir.

Spor yapmanın, katkısızlıklı beslenmenin, vitamin takviyeleri kullanmanın katkısızlıklı bir yaşam için elzem olduğunu vurgulamaktayız. Solgar 1947’bile kurulduğundan beri kendimizi sağlığa adadık. Bu aynı zamanda bizim kucakin kalite, teceddüt ve dürüstlük konularında bir taahhüt fehvaına gelmektedir. Süregelen misyonumuz, tüketicilere sağlamlıklarını vüruttiren en bol kalitede, yenilikçi, bilime dayalı gıda destekleri sağlamlamaktır. Solgar, tüm dünyada tüketicilerin en bol ürünleri en dobra tavsiyelerle bulabilecekleri distribütörlere ürünlerini doğrulama etmiştir.

İhtiyaca bakarak bir ile üç kapsül arasında kullanılmakta olup gani sutaş tüketimi gerektirmektedir.

Ben günlük bir kapsul olacak halde oğluma vermekteyim ve o yutmak adına keyifle çiğneyerek almakta…Kapsul kullanmaının bu nicelik ve biçimde sürdürmemin negatif bir tesiri görülür mü ? Yoksa tasarrufını kesmeli miyim? Şimdiden teşekkürler….

Balık yağları içindeki Omega 3 yağ asitleri esansiyeldir, kısaca vücudumuzda üretilmezler, dışarıdan allıkınmalıdırlar.

Özetle ucuz bir balık yağı gördünüz mü iki şeyden kuşkulanınız: Bir, sineindeki Omega-3 ölçüı azca kabil mi? İki, balık evetğına dokunaklı metaller ve farklı kimyasallar karışmış olur mi? Balık yağlarının ne teknikle elde edildiği ve Omega-3’ün ne konulemlerden geçirildiği bile önemli bir ilimdır. “Dargın pres” yöntemiyle elde edilmiş balık evetğları elan emniyetli ve henüz kalitelidir. Çünkü bunlar ali ısıya sunulan buzakılmadan ve kimyasallarla el işi geçirilmeden elde edilen balık yağlarıdır. Nedeniyle diğerlerinden elan pahalı satılır.

Düşük kilolu doğan bebeklerde gerçek yağ asitlerinin kalık olduğu ve bununda bebeklerde zeka seviyesini zararlı bir şekilde etkilediğine dair de tetkikat bulunmaktadır.

Ürünlerin tekbirisi hastalıkları önleyici veya terapi edici özelliğe ehil bileğildir. Ürün meşruhatında maruz detaylar sadece bilgilendirme fakatçlı olup, hiçbir salık veya taahhüt niteliği taşımazlar. 

Buzdolabında korunması bu süreci yavaşlatır. Möller’s Omega-3, kapağı açıldıktan itibaren buzdolabında saklandığı takdirde 3 ay boyunca okside olmamakta, tazeliğini ve standardını korumaktadır. Lakin 3 ay sonrasında garantisi kalmamaktadır. Bu nedenle bu süre geçirildikten sonra kullanmaı önerilmez. Esenlıklı günler diliyoruz.

BİR Omega-3 ürünü satın kırmızıırken kapsülün kucakindeki Omega-3 yağlarının –EPA ve DHA- oranları ve miktarlarına da özen solgar omega 3 edin! Eğer duygu ve soy katkısızlığınız için Omega-3 kullanmayı düşünüyorsanız bana bakılırsa minimum 250-300 mg EPA, 100-150 mg DHA mideermiş kapsüllerden faydalanmak gerekir. Bir kapsülün dâhilindeki EPA ve DHA cirimı arttıkça o kapsülün kıymeti bile ederı da artıyor! Hamilelerin, yeni doğum yaratıcı annelerin, bebeklerin özellikle DHA’evet ihtiyaçları var.

Omega-3 evetğ asitleri, çift bağ karınaziz doymamış yağ asitleridir. Eğin karınin tüketimi çok önemli olan Omega-3, eğin tarafından üretilmediği bâtınin gıdalardan elde edilir.

Çmerhale kirliliği önce denizleri etkiledi. Balıklarda güç metal birikimi var. Kısık metaller en çok evetğ dokusunda depolanıyor. Bu nedenle balık evetğının ve ondan elde edilen Omega-3 yağlarının güvenliğinden sakıncasız olmalıyız. Satın aldığınız Omega-3’ün “dargın presleme” yöntemiyle elde edilip edilmemesi önemli.

Hedefimiz ilkin vitaminler edinmek üzere, gıda takviyeleri, mineraller, balık evetğları kadar ürünleri sadece vekâlet izinına sahip emniyetli markalarla ve bakım kalitesinden ödün vermeden orantılı fiyatlarla size arz etmek. 

Mide asidi etkisiyle kapsül parçalandığında ortaya çıhun balık yağı böyle bir zor oluşturmaz. Oğlunuz dem ve dilsiz açısından tedirginlik duymuyorsa eğer, çiğneyerek yutmasında herhangi bir mahzur yoktur. 4-10 evetş grubu çocuklarda, soy sulandırıcı bir ilaç kullanılmıyorsa EPA ve DHA miktarları toplamı günde 1500 mg’a derece güvenle kullanılabilir. Omega-3 açısından beslenme düzeninize ve çocuğunuzun ihtiyaç durumuna bakarak jurnal EPA ve DHA miktarları mecmuı 1500 mg’ı geçmemek şzaityla istediğiniz miktarda verebilirsiniz. Möller’s Omega-3’ün bir kapsülünde EPA ve DHA mecmuı 530 mg.’dır. Oğlunuz dâhilin günde 1 kapsül kifayetli olur. İsterseniz 2 kapsül bile verebilirsiniz. Sağlıklı günler diliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *